Вітання з захистом кандидатської дисертації

Колектив кафедри іноземних мов щиро вітає свого колегу, старшого викладача кафедри іноземних мов Плохуту Тетяну Миколаївну із захистом кандидатської дисертації за темою «Тестовий контроль як засіб діагностики самостійної пізнавально-творчої діяльності студентів у навчанні гуманітарних дисциплін» на здобуття наукового ступеню кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 теорія навчання.
Захист відбувся 20 січня 2014 року о 15 годині під час засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.

Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров`я, вдача, підтримка родини та колег!