05 квітня 2024

5 квітня відбулися Пекельні дебати з викладачами на яких кафедру іноземних мов та лінгводидактики представили Наталія Таценко, Наталія Руденко, Світлана Міхно. Студенти факультету ІФСК та викладачі мали змоги дебатувати на тему академічних питань, доцільності отримання вищої освіти, мотивації та маніпуляції під час занять, оцінювання тощо. Студенти активно розвивали свої навички дебатування, використовуючи їх для вирішення складних питань і спростовуючи аргументи викладачів. Дебати стали не лише засобом обговорення актуальних тем, а й важливою складовою навчального процесу, що сприяє критичному мисленню та розвитку аналітичних здібностей студентів.
Ці дебати також сприяють зближенню між викладачами та студентами, створюючи атмосферу відкритого спілкування та взаємоповаги. Ініціативність студентів у висловленні своїх поглядів стимулює академічну активність та залучення до процесу навчання, роблячи його більш цікавим та захоплюючим.