08 березня 2024

4 березня та 6 березня 2024 р. на кафедрі іноземних мов та лінгводидактики пройшла зустріч здобувачів, які навчаються за ОП «Англійська та німецька мови та літератури» (гарант к.п.н. Юлія Коробова), з викладачами-розробниками запропонованих на 2024-2025 н.р. вибіркових дисциплін. Студенти познайомилися з викладачами кафедри, прослухали цікаві презентації та мали можливість поставити свої питання щодо цілей, результатів навчання та змісту вибіркових курсів.

4 березня презентації каталогу відбулися для 2 курсу. За каталогом було представлено 8 нових курсів циклу професійної підготовки:

1. Adaptive English Teacher Talk/Адаптивне мовлення вчителя англійської мови
  2. Fundamentals of Language Testing and Assessment (LTA) / Основи мовного тестування та оцінювання.
  3. Social-Emotional Learning in the English Language Classroom/Стратегії соціально-емоційного навчання для майбутніх учителів АМ
  4. Електронні засоби навчання іноземної мови / E-Learning Tools
  5. Linguosociocultural competence (Лінгвосоціокультурні студії)
  6. Сучасна німецька література
  7. Communicative Grammar
  8. Spoken and Written Interaction in English/Усна та писемна комунікація англійською мовою

6 березня кафедрою іноземних мов та лінгводидактики разом із кафедрою історії проведено зустріч та представлені презентації для студентів 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта. За каталогом було представлено 5 нових курсів: Електронні засоби навчання, Концепції та технології евристичної освіти, Світові інноваційні освітні системи: кращі практики, Історія педагогіки та Історія наукової думки.