29 лютого 2024

Ірина Ляшенко, доцент кафедри іноземних мов та лінгводидактики, поділилася своїми враженнями від дводенного методичного семінару з викладання англійської мови за лексичним підходом, який відбувся 28 лютого 2024 року. Семінар був проведений Г'ю Деларом, відомим фахівцем у цій галузі. Його підхід, відомий як лексичний, акцентує увагу на лексичних одиницях мови, а не на граматичних структурах. Ірина Ляшенко наголосила на важливості поєднання лексики та граматики, а також на необхідності використання контексту та насиченості класу корисними матеріалами. Також вона рекомендувала використовувати персоналізовані техніки опитування для ефективного вивчення лексики. На семінарі було представлено  нове видання навчальної исторінки National Geographic, яка ставить перед собою завдання забезпечити органічне використання англійської мови без застосування застарілих форм. Цей ресурс може бути корисним для вчителів, які прагнуть удосконалити методи навчання. Крім того, Ірина Ляшенко надала ще більше інформації про навчальні ресурси, такі як веб-сайт Lexical Lab, і обмінялася матеріалами з колегами з метою поліпшення методів навчання.