11 лютого 2024

11 лютого ми відзначаємо внесок жінок у науку, величезний внесок, який вони роблять у розвиток нашого світу. Міжнародний день жінок у науці - це не лише відзначення досягнень, а й нагадування про необхідність підтримки та розвитку талантів у жіночій науковій спільноті.
Наша кафедра приєднується до вітань та висловлює глибоку подяку всім науковицям за їхній невтомний внесок у розвиток науки та технологій. Жінки у науці - це не лише символ успіху, а й приклад сили та витримки.
Шановні колежанки, бажаємо вам нових досягнень, відкриттів та вдосконалення у вашій науковій діяльності. Нехай ваша праця приносить вам задоволення та визнання, а ваші ідеї сприяють прогресу всього людства.
Нехай цей день буде наповнений вдячністю та визнанням вашого непересічного внеску у розвиток науки. Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем жінок у науці!

З повагою,
колектив кафедри іноземних мов та лінгводидактики