06 лютого 2024

Кафедра іноземних мов та лінгводидактики Сумського державного університету запрошує до безкоштовного курсу підвищення кваліфікації для вчителів іноземних мов.
Ця програма проводитиметься віртуально та спрямована на розвиток професійної кваліфікації вчителів іноземних мов шляхом поглиблення та розширення знань, умінь та навичок.
Спікер курсу Стюарт Керролл, кандидат наук з викладання та проектування навчальних програм, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Коледжу Нью Джерсі, Евінг, Нью Джерсі, який залучений до викладання на кафедрі іноземних мов та лінгводидактики Сумського державного університету в межах програми «Віртуальний викладач» за підтримки Держдепартаменту США Регіонального відділення англійської мови Посольства США в Україні.

Технологія – Zoom, мова – англійська, час проведення 17.00 – 18.20 (EEST) раз на два тижні по суботах.

Дати та назви занять:

17 лютого  - «Створення спільноти в онлайновому та гібридному класі»,
2 березня - «Дискусія в онлайновому та гібридному класі»,
16 березня - «Використання візуальних матеріалів у онлайновому та гібридному класі»,
30 березня - «Викладання граматики в онлайновому та гібридному класі,
13 квітня -  «Навчання усного мовлення в онлайновому та гібридному класі».

Кожне заняття триватиме 2 академічні години.

Сертифікат на 30 годин (1 кредит ЄКТС) після закінчення навчання буде виданий тим учасникам, які відвідали усі вебінари та виконали індивідуальне завдання.

Цифрова версія сертифіката буде надіслана учасникам електронною поштою.

Критеріями успішного виконання курсу роботи вчителів є систематичне відвідування (100%) і активна участь, виконання індивідуальних завдань (200-300 слів на питання) та есе (300-600 слів) з розкриттям питань:

1. Що я дізнався/дізналася на кожному з цих вебінарів?
  2. Як це вплине на моїх учнів?
  3. Як це вплине на мою професійну кар'єру?

Розподіл годин

Тема заняття

Кількість годин

Аудиторний блок

Створення спільноти в онлайновому та гібридному класі

Дискусія в онлайновому та гібридному класі

Використання візуальних матеріалів у онлайновому та гібридному класі

Викладання граматики в онлайновому та гібридному класі

Навчання усного мовлення в онлайновому та гібридному класі

Індивідуальні завдання

Створення спільноти в онлайновому та гібридному класі

Дискусія в онлайновому та гібридному класі

Використання візуальних матеріалів у онлайновому та гібридному класі

Викладання граматики в онлайновому та гібридному класі

Написання есе.

Разом :

Очікувані результати навчання

Наприкінці курсу учасники зможуть:

1. пояснювати основні професійні поняття в галузі методики та лінгвістики, оперувати теоретичними поняттями з курсу у своїй професійній та дослідницькій діяльності.
  2. Тлумачити основні професійні поняття у сфері викладання, професійного навчання, оцінювання і психолінгвістики.
  3. Застосовувати набуті навички в процесі викладання

Реєстрація на курс відкрита до 10 лютого 2024 р. за посиланням: https://forms.office.com/e/73YXPavUug