19 січня 2024

Студенти спеціальності «Середня освіта» на зимових канікулах стали слухачами курсу лекцій від американського професора  Біллa ФОРІША з державного університету м. Боулінг-Грін (штат Огайо). Курс має назву «The Cycle of Creativity and Anxiety at the Microsystemic, Mesosystemic, and Exosystemic Levels of Human Ecology». Це унікальна можливість для наших майбутніх вчителів іноземних мов та зарубіжної літератури поглибити свої знання з  практичної психології, зокрема дізнатися про стратегії управління екзистенційною тривогою, розвинути компетентності міжособистісного спілкування та самодиференціації. Знаття будуть проходити як в аудиторному, так і в онлайн-режимі до кінця квітня.