12 січня 2024

На зимових канікулах сумські школярі мали чудову можливість познайомитись із спеціальностями факультету ІФСК у веселій ігровій формі. Цим вони завдячують нашим студентам, які облаштували спеціальну квест-кімнату в укритті корпусу К3. Змагання команд на кмітливість відбувалось у формі загадок та вікторин, розгадавши які вони отримували ключ від основного завдання-пазлу. Студенти 1 та 2 курсу від спеціальності Середня освіта також брали участь у підготовці квесту. Зокрема Андрієвська Вікторія та Новобранець Олександра створили цікавий ребус із зашифрованою назвою робочого інструменту вчителя іноземних мов, який школярі мали відшукати у квест-кімнаті. Такий «інтелектуально-змагальний» формат профорієнтації згідно з відгуками сподобався і школярам, і студентам.