31 жовтня 2023

29 жовтня у столиці відбувся відкритий турнір серед аматорів з бадмінтону «DSC Series 2023», який зібрав 112 учасників з різних куточків України. Спортсмени зіграли 145 матчів в 7-ми категоріях. Одним із учасників змагань став міністр молоді і спорту, президент НОК України Вадим Гутцайт. Серед 7-ми сумських спортсменів-аматорів кращий результат показала пара у складі магістранта ННМІ СумДУ Владислава Мироненка та Юрія Ковальова (Sumy badminton club), яка виборола золоті нагороди в чоловічій парній категорії MD B.
Срібні нагороди в чоловічій парній категорії MD С отримали представники Sumy badminton club Сергій Крикнін і Євген Коротя.
Участь у змаганнях брала пара Гладченко Оксана (кафедра іноземних мов та лінгводидактики) та Сірик Антоніна (кафедра фізичного виховання і спорту), але, на жаль, вибула з розіграшу на стадії чвертьфіналу!
Вітаємо переможців та учасників змагань!