27 жовтня 2023

Упродовж 23 років до Дня української писемності та мови в Україні проходить радіодиктант національної єдності. 28 липня 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ про зміну дати святкування Дня української писемності та мови – з 9 листопада на 27 жовтня. Отже, сьогодні,  27 жовтня, об 11:00 після вступної промови декана ІФСК Олени Сушкової,  завідувачки кафедри іноземних мов та лінгводидактики  Наталії Таценко,  завідувача кафедри журналістики Володимира Садівничого викладачі  ІФСК та кафедри  іноземних мов та лінгводидактики  Наталія Таценко, Людмила Гнаповська, Світлана Подолкова, Ніна Мальована писали радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови. Цьогоріч авторкою тексту була українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, назва радіодиктанту-2023 – «Дороги України». Читав цей текст Олексій Гнатковський, актор театру та кіно, який зіграв роль Івана Довбуша в останньому фільмі "Довбуш", що недавно вийшов на великі екрани.