05 жовтня 2023

Сумський державний університет анонсує впровадження інноваційної ініціативи - Speaking Club, який очолює видатний професор Стюарт Керролл. Ця цікава ініціатива має на меті покращити навички спілкування та сприяти обміну культурним досвідом наших студентів.
Особливістю Speaking Club є його унікальна структура. Професор Керролл створив змішані групи, у яких об'єднані студенти Сумського державного університету та їхні ровесники з коледжу Нью-Джерсі в США. Цей підхід сприяє міжкультурному обміну та створює платформу для студентів для спілкування з однолітками з різних країн та культур.
Головною метою Speaking Club є сприяння ефективному комунікативному процесу та розвиток мовних навичок учасників через активні дискусії, дебати та спільну діяльність. Професор Керролл вважає, що спілкування з носіями мови є надзвичайно корисною можливістю для тих, хто вивчає іноземну мову.

Переваги участі в Speaking Club безліч:

1. Розвиток комунікативних навичок: регулярні обговорення сприяють покращенню вмінь вільно виражати свої думки, розширюють словниковий запас та поліпшують вимову.

2. Міжкультурний обмін: взаємодія з американськими однолітками надає українським студентам можливість отримати уявлення про американську культуру та поглибити міжкультурне розуміння.

3. Підвищення впевненості: участь в інклюзивному середовищі, де студенти можуть вільно висловлювати свої ідеї, допомагає підвищити впевненість у використанні іноземної мови.

4. Розширення міжнародних зв'язків: встановлення контактів з міжнародними колегами відкриває можливості для майбутньої співпраці та дружби.

5. Збагачення навчального процесу: Speaking Club доповнює академічне навчання, надаючи можливість практикувати мову в реальних умовах та поглиблюючи знання.

Відданість професора Стюарта Керролла створенню цього збагачуючого середовища для студентів є гідною визнання. Його бажання розвивати глобальну освіту та сприяти розвитку міжкультурної компетентності ідеально узгоджується з місією Сумського державного університету, яка полягає в підготовці студентів до успішної адаптації у взаємопов'язаному та взаємозалежному світі.
Зустрічі в Speaking Club обіцяють бути жвавими та цікавими для всіх учасників. Ми з нетерпінням чекаємо на свідчення зростання та розвитку наших студентів, які вирушають у цю захоплюючу подорож вивчення мови та поглиблення розуміння культур.