02 жовтня 2023

Кафедра іноземних мов та лінгводидактики з радістю анонсує старт унікального курсу, який відбувається під керівництвом видатного американського викладача, професора Стюарта Керролла. Цей курс реалізується завдяки фінансовій підтримці Держдепартаменту США в межах програми "Віртуальний викладач". Цей курс спеціально розроблений для викладачів кафедр іноземних мов і лінгводидактики та кафедри германської філології.
Під час вступної сесії професор Керролл зміг поглибити наше розуміння мистецтва імпровізації в навчальному процесі та його глибокого впливу на розвиток мови та формування навичок комунікації. Цей новаторський підхід передбачає кардинальні зміни в методології викладання мови.
Імпровізація представляє собою динамічний метод навчання, що стимулює спонтанну та непродуману взаємодію в класі. Доведено, що ця методика підвищує мовленнєві навички студентів, сприяє їхній творчості та підвищує загальну впевненість у використанні іноземної мови.
Під час сесії учасники отримали можливість вивчити широкий спектр інструментів і технік, пов'язаних з імпровізаційним навчанням. Завдяки практичним заняттям та інтерактивним дискусіям, вони отримали власний досвід з того, як імпровізацію можна ефективно інтегрувати в свою педагогічну практику.

Досвід професора Керролла разом із його привабливим стилем викладання створили інформативну та цікаву сесію. Його глибокі знання та практичні ідеї обіцяють збагатити мовний факультет цінними навичками, які стануть корисними як викладачам, так і студентам.
Кафедра іноземних мов та лінгводидактики висловлює свою вдячність професору Стюарту Керроллу за те, що поділився своїм досвідом, і ми з нетерпінням чекаємо на наступні сесії цього курсу.
Слідкуйте за новинами щодо курсу, оскільки ми продовжуємо досліджувати інноваційні способи розширення можливостей наших викладачів і студентів.