14 вересня 2023

Проведення вхідного тестування з англійської мови студентів першого курсу на кафедрі іноземних мов та лінгводидактики є важливим етапом для оптимізації освітнього процесу. Цей процес допомагає визначити рівень володіння англійською мовою кожним студентом і поділити їх на групи з відповідним рівнем знань. Виокремлені рівні (Beginner, Elementary, Pre Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate) допомагають забезпечити адаптований підхід до навчання кожної групи студентів. Цей підхід до оптимізації освітнього процесу допомагає краще враховувати різницю в рівнях знань студентів і сприяє їхньому успіху в навчанні англійської мови на кафедрі іноземних мов та лінгводидактики.