01 вересня 2023

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники!
Вітаємо вас з Днем знань, цим особливим святом, яке завжди наповнюється надією та очікуваннями! Сьогодні ми стаємо свідками початку нового етапу вашої освітньої подорожі, яка відкриває перед вами безмежні горизонти можливостей. Ця дата – символ початку, момент, коли ми всі, незалежно від віку та ролі в освітньому процесі, відчуваємо неймовірну енергію, особливу надію і великі очікування.
Сьогодні, у День знань, ми хочемо побажати вам нескінченного натхнення для самовдосконалення, невичерпного ентузіазму для досягнення великих цілей і сил для подолання будь-яких труднощів. Нехай цей навчальний рік принесе вам численні відкриття, радість від досягнень і здійснення мрій. Бажаємо вам віри у власні сили, безмежної уваги до деталей і завзятості у досягненні успіху. Нехай кожен день цього року буде заповнений світлом пізнання, а кожен крок – до нових горизонтів у майбутнє!
Зі святом Вас!
Колектив кафедри іноземних мов та лінгводидактики