25 липня 2023

У Львові 22-23 липня 2023 року відбувся захоплюючий Всеукраїнський турнір з бадмінтону "Lviv Open 2023". Однією з цікавих команд на цих престижних змаганнях була жіноча пара, яка вразила глядачів своєю майстерністю та бойовим духом. Старші викладачки Сумського державного університету, Оксана Гладченко з кафедри іноземних мов та лінгводидактики, і Антоніна Сірик з кафедри фізичної культури та спорту змогли вибороти бронзову нагороду в категорії В, проходячи через важку конкуренцію. Свою перемогу спортсменки присвятили нашим мужнім воїнам!
Вітаємо їх з вдалим виступом на "Lviv Open 2023" і бажаємо подальших перемог та натхнення у їхній спортивній кар'єрі!