15 травня 2023

11 травня 2023 року, відбулося чергове засідання гуртка "Cross - Cultural Communication",  (керівники: старший викладач Ніна Мальована та викладач Наталія Руденко) . Цього разу студенти першого курсу групи СА - 21, спеціальность "Середня освіта: Англійська та німецька мови та література", які залюбки вивчають дисципліну "Лінгвокраїнознавство", студенти А2-21, спеціальність "Журналістика" та члени наукового- студентського об’єднання говорили як про історію Англії та династії так і про сучасних монархів, а саме коронацію Карла ІІІ. Зустріч проходила в невимушеній атмосфері та з активним залученням онлайн аудиторії.  Ніна Мальована  вдало застосувала різноманітні інтерактивні засоби взаємодії зi студентами, використовуючи теоретичний матеріал, вдало ілюструючи його прикладами та доповнюючи факти про значну роль монархів від династій Тюдорів, Стюартів, Ганноверів до Віндзорів презентацією Power Point, відеоілюстраціями із гарним візуалом та мовою носіїв. Усе це сприятиме розвитку образного мислення студентів і поглибленню навичок та знань англійської мови. Наталія Руденко зуміла в доступній формі представити увазі студентства досить інформативний матеріал з історії монархів Великобританії з цікавими історіями та дотепними жартами. Викладачі не раз зверталися до фонових знань студентів, ставили питання та вільно спілкувалися з першокурсниками. Про популярність теми свідчила активність онлайн аудиторії, яка ділилися своїми думками про побачене та почуте.