11 травня 2023

У літній період цього року стартує реалізація грантового проєкту від Програми англійської мови Держдепартаменту США, який був отриманий доцентом кафедри Іриною Ляшенко та організацією Викладання англійської мови як другої (TESOL Україна). Метою проєкту є підготовка викладачів університетів до створення онлайн курсів, що передбачає реалізацію трьох етапів: 5-денне навчання в Кракові (Польща), 5-тижневе онлайн навчання та участь у підсумковій конференції, де будуть представлені результати навчання.
ОПИС ПРОГРАМИ
TESOL Україна з радістю оголошує про проведення п'ятиденного тренінгу з розробки онлайн-курсів та курсів змішаного навчання, заснованих на теоретичних знаннях та практичних навичках методики викладання в умовах кризових ситуацій. Метою заходу є надання безпечних та ефективних порад для викладачів українських університетів, які викладають онлайн та у форматі змішаного навчіння. Зокрема, викладання в університетах в сучасних умовах є одним з найбільших викликів, оскільки необхідно поєднувати онлайн та офлайн формати залежно від багатьох питань безпеки. Викладачі університетів потребують конкретних інструментів, методів та стратегій, які є ефективними при проєктуванні онлайн-курсів та/або курсів змішаного навчання на платформі, з урахуванням передового національного та зарубіжного досвіду.

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ