10 травня 2023

Повноцінне спілкування іноземною мовою можливе лише за наявності граматичної компетенції. Тому граматика є важливою складовою навчання іноземної мови, англійської зокрема.
5 травня викладач кафедри Світлана Міхно відвідала вебінар:"Teaching Grammar in Context: Tips and Tricks for Effective Instruction" та отримала відповіді на свої запитання від ведучої вебінару Ольги Тимчак (методистки видавництва «Лібра Терра»):

Що може наблизити процес вивчення граматики до умов реального спілкування?
Як викладач може створити осмислене мовне середовище і уникнути бездумного заучування правил?
Яким чином комунікативний підхід до навчання граматики підвищує мотивацію тих, хто навчається?

Інтерактивна форма вебінару надала відвідувачам можливості стати співведучими та переосмислити свої підходи до викладання граматики англійської мови.