05 травня 2023

Світлана Міхно, викладач кафедри іноземних мов та лінгводидактики, була присутня на воркшопі, який проводив інвестор, підприємець, експерт з міжнародних фінансових ринків та криптовалют, фінансовий радник засновника Web3-університету професій майбутнього "Learn to Earn Global" та засновник блокчейн-платформи "Amsets" Михайло Пацан. В ході воркшопу Світлана Міхно отримала інформацію про різні види та застосування штучного інтелекту, включаючи популярні нейромережі, такі як ChatGPT, MidJourney, Dall-E 2, Whisper та інші text-to-something нейромережі. Вона також дізналася про правила написання промптів для ChatGPT та про застосування різних нейромереж для маркетингу, продажу, рекрутингу, бізнес-процесів та особистої продуктивності. Воркшоп включав в себе інтерактивні елементи, приклади та кейси, а також можливість спілкування з експертом.
У цілому, воркшоп став надзвичайно корисним та пізнавальним для всіх учасників, дозволивши їм здобути знання про різноманітні аспекти застосування штучного інтелекту.