04 травня 2023

Ми раді повідомити, що доцент Ірина Ляшенко успішно завершила навчальний курс OPEN Community Lead Training Course за програмою OPEN. Ця програма спонсорується Державним департаментом США, Бюро з питань освіти та культури.

Метою курсу було підготувати учасників до роботи як лідерів спільноти на онлайн-платформі OPEN Community of Practice (CoP). Під час курсу учасники отримали знання про CoP, зокрема про його місію, орієнтацію на онлайн-платформі та відповіді на запитання, що стосуються CoP.
Учасники також отримали навички створення захоплюючих дискусійних форумів, модерування дискусій з використанням спонукальних коментарів і розуміння очікувань та ролей керівника спільноти, які вони повинні виконувати протягом свого шестимісячного терміну.
Ми вітаємо доцента Ірину Ляшенко із успішним завершенням цінного навчального курсу та очікуємо з нетерпінням на те, коли вона використає свої навички у викладанні та фасилітації студентських навчальних курсів.