15 жовтня 2022

15 жовтня 2022 року на кафедрі іноземних мов Сумського державного університету відбувся перший методологічний семінар, який провів професор коледжу Нью Джерсі Стюарт Керролл – висококваліфікований викладач з науковим ступенем та значним досвідом в галузі практики викладання та методики навчання викладачів. На семінарі викладачам кафедр іноземних мов та германської філології були запропоновані види ігрових активностей, які допомагають урізноманітнити подання граматичного матеріалу та його подальше опрацювання. Викладачі із задоволенням «розшифровували» заголовки статей, розбиралися з пунктуацією у реченнях та обирали кращий переклад уривку з відомого твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».
Наступний семінар відбудеться 29 жовтня 2022 року.