14 вересня 2022

Колектив кафедри іноземних мов щиро вітає свою колегу, Наталію Руденко з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» за спеціальністю 061 Журналістика.

Дисертація на тему: «Сугестія як засіб формування громадської думки в сучасних англомовних інтернет-виданнях: інформаційно-комунікаційні стратегії та способи їх реалізації» захищена 14 вересня на засіданні разової спеціалізованої вченої ради у Сумському державному університеті.
Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках!