05 травня 2022

Співпраця української філії міжнародної професійної асоціаціїї вчителів англійської мови TESOL-Ukraine зі своїм партнером TESOL-Hawaii продовжується: команда українських викладачів університетів була запрошена до участі у конференції NAFSA Educate, Advocate and Innovate with Peace and Aloha, яка відбулась онлайн 30 квітня (29 квітня за гавайським часом). Американські колеги надали годину пленарного часу українським спікерам, які представляли  4 ЗВО України (СумДУ, Національна Академія Національної гвардії України (м. Харків), Київський національний ун-т імені Тараса Шевченка та Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»). Тема емоційної та інформаційно насиченої колективної презентації українських спікерів – Teaching Practices at Times of War and Uncertainty in Ukraine – знайшла щирий відгук у серцях 89 учасників конференції. Месседж від імені СумДУ донесла доцентка кафедри іноземних мов Людмила Гнаповська у своїй частині презентації The Grammar of War.

Посилання на відео