15 лютого 2022

Ст.викладач кафедри іноземних мов Сушко-Безденежних М.Г. виступила членом журі ІІI (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, що пройшов 31.01.22 р. та разом з вчителями Сердюк І.В. (гімназія №1) та Паляницею В.М. (КУ ССШ №10) провела відбірково-тренувальні збори для переможців – майбутніх учасників IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Тренувальні збори проходили на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 07 - 10 лютого  2021. Заключний етап Всеукраїнської олімпіади відбудеться в м. Івано-Франківськ наприкінці березня 2022 р. Бажаємо успіхів юним сумчанкам!