08 лютого 2022

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2022 році Марія Лобатюк, студентка 4 курсу (гр. МЦм-804) медичного інституту, керівник Юлія Козаченко (ст. викл кафедри іноземних мов, канд. пед. наук) зайняла 3 місце у галузі «Освітні, педагогічні науки». Шифр роботи – «стаді». Результати дослідження представлені в статті «Вплив стресу на навчальний процес студентів» у фаховому виданні «Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології», СумДПУ імені А.С. Макаренка та висвітлено у тезах Всеукраїнської конференції ЛНМЦ СумДУ «To make the world smarter and safer».
Член наукового студентського гуртка «Міжкультурна комунікація» Родіон Гутник, студент 1 курсу (гр.ПЛ-11) ІФСК, керівник Ніна Мальована (ст. викл. кафедри іноземних мов, канд. філос. наук) зайняв 3 місце за напрямом «Соціологія». Шифр роботи – «маніпуляція». Результати дослідження були представлені на XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», 25-28 листопада 2021 року, м. Київ (Україна); подана стаття у збірник наукових праць з педагогічних, психологічних та філософських наук, включеного до реєстру фахових видань МОН (ВАК, ДАК) України. Планується участь студента у XIII студентській конференції «Перший крок у науку», яка відбудеться 20 лютого 2022 р. та написання тез «Нестандартні прийоми маніпуляції».