13 грудня 2021

11 грудня факультет ІФСК приймав гостей. Слухачі підготовчих курсів СумДУ та інші школярі знайомились зі спеціальностями та навчальними програмами факультету на профорієнтаційному семінарі.
Свої освітні можливості представила і кафедра іноземних мов, презентувавши нову спеціальність «Середня освіта (англійська та німецька мови і літератури)». Майбутні абітурієнти отримали інформацію про склад освітньої програми, можливості працевлаштування та подальшого навчання після отримання диплому бакалавра. Найбільше слухачів хвилювали питання щодо розподілу бюджетних місць та вибору предметів для здачі ЗНО, необхідних для вступу на спеціальність. Перший набір студентів заплановано на наступній 2022-2023 навчальний рік.
Для отримання свіжої інформації щодо нової спеціальності «Середня освіта (англійська та німецька мови і літератури)» слідкуйте за новинами на сайті кафедри іноземних мов СумДу та на наших сторінках у соцмережах.