12 грудня 2021

Студенти члени науково об'єднання “Сomparative Analysis of Innovations” (керівники Золотова С. Г., Міхно С. В.), який функціонує уже 5 років, в надзвичайно цікавому форматі провели чергове засідання. Загальна тематика досліджень “English as a Connecting Bridge Between Nations” надала можливість молодим дослідникам довести важливість мови міжнаціонального спілкування в сферах: International Business Communication, Fashion Industry, International Education, English for Journalists, The Role of English in Architecture, English in IT Sphere, де з їхньої точки зору, англійська мова набуває надзвичайного статусу і необхідності.

Виступи супроводжувались чітко аргументованою інформацією. Студенти дотримувалися обов’язкової вимоги – вживання мови академічного спілкування. Порівнювали, сперечалися відстоювали власну точку зору.

Здобутки дослідження підтримувался аналізом опрацьованих джерел з наданням докладної бібліографії.

Звучало професійно і науково!