04 листопада 2021

Новини від Сумського державного університету. У одному із високорейтингових Європейських закладів вищої освіти успішно завершився курс Англійської мови академічного спілкування для аспірантів Китаю, Республіки Гана та Ізраїлю, які оволодівали навичками використання культури академічного спілкування у науковому середовищі: на міжнародних конференціях, форумах, симпозіумах та у наукових виданнях. Заключні презентації аспірантів перетворилися у жваві дискусії під час яких, представники трьох континентів демонстрували набуті вміння використовувати збагачений академічний словниковий запас, необхідний в умовах дослідження, та підготовки до захисту дисертацій.
Рівень професійно орієнтованих комунікативних компетенцій аспіранти вміло розкривали у презентаціях на професійні теми:

• практика фінансового управління у вищій освіті;
  • менеджмент міжнародного співробітництва у вищій освіті;
  • узгоджений розвиток між регіональною економікою і вищою освітою;
  • цифрові технології у підвищенні ефективності міжнародного бізнесу;
  • інклюзивна освіта в школах Ізраїлю та ін.

Така академічна співпраця СумДУ з аспірантами різних країн світу сприяє зростанню міжнародного спілкування між науковцями у глобальному масштабі.