19 жовтня 2021

Кафедра іноземних мов Сумського державного університету з професором Голам-Реза Абашьян, доцентом кафедри іноземних мов в Ісламському Азад університеті, Тегеран, Іран, в рамках співробітництва запрошує до безкоштовного курсу підвищення кваліфікації для викладачів іноземних мов, лінгвістів, аспірантів і дослідників мовного спрямування.

Професор Голам-Реза Абашьян є експертом з прикладної, нейро- і психо- лінгвістики, мовного тестування, мови академічного спрямування і методів дослідження у вивченні іноземних мов, автором і перекладачем книг і підручників, керівником дисертаційних досліджень і рецензентом журналів Sage, FLA, GJER та інших.

Цей онлайн курс спрямований на підвищення професійної кваліфікації викладачів іноземних мов шляхом поглиблення та розширення професійних знань, умінь і навичок.

Технологія – Google Meets, мова – англійська, час проведення 18.00 (GMT +3.00)

Курс складається з 5 вебінарів та індивідуального завдання.

Графік занять:

1) Основи виконання освітніх досліджень – 10 листопада 2021 року
2) Оцінювання у мовній освіті – 17 листопада 2021 року
3) Принципи побудови мовних тестів – 19 листопада 2021 року
4) Психолінгвістика і вивчення іноземної мови – 24 листопада 2021 року
5) Професійні напрямки підвищення кваліфікації для викладачів у 21 столітті – 1 грудня 2021 року

Кожне заняття триватиме 2 академічні години.

Сертифікат на 30 годин (1 кредит ЄКТС) по закінченню навчання буде виданий тим учасникам, які відвідали всі вебінари та виконали індивідуальне завдання. Цифрова версія сертифіката буде надіслана учасникам електронною поштою.

Очікувані результати навчання

Наприкінці курсу учасники зможуть:

• Тлумачити основні професійні поняття у сфері досліджень, професійного навчання, оцінювання і психолінгвістиці
  • Застосовувати отримані навички з побудови мовних тестів, проведення оцінювання і виконання наукового мовного дослідження у своїй практиці
  • Оперувати теоретичними поняттями з пройденого курсу у професійній і науковій практиці
  • Будувати мовні тести за пропонованим зразком і створювати структуру власного освітнього дослідження

Для реєстрації використовуйте посилання https://forms.gle/mUww56hJi7xn949K6