15 жовтня 2021

Представники Сумського Державного університету доц. Отрощенко Л.С. та проф. Бойко О.П. перемогли у Міжнародному конкурсі плакатів із громадянської освіти "The Art of Living Online", набравши найбільшу кількість вподобань й коментарів. Організацію і проведення Конкурсу забезпечував організаційний комітет Тижня громадянської освіти Мережі громадянської освіти країн Східно-європейського партнерства (EENCE) за підтримки Федерального агентства з питань громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) та Міністерства закордонних справ Німеччини. Тема конкурсу - мистецтво жити в нових умовах з переходом багатьох видів діяльності і комунікації в онлайн формат, жити разом, розуміти і підтримувати один одного.

У конкурсі  приймали участь представники України, Грузії, Молдови, Польщі, Вірменії, Киргизстану, Білорусі, серед яких були як професійні митці, так і аматори.

Загалом було 80 учасників, які представили 120 плакати. Постери розроблялися як наочні посібники для онлайн-освіти.

Професійне міжнародне журі відібрало 22 постери, між якими розгорнулась боротьба за перемогу.

Плакати, представлені на конкурс, розкривали такі проблеми:

1. Можливості та труднощі переходу освіти в онлайн формат.
  2. Гендерна рівність.
  3. Етнічна рівність.
  4. Мистецтво розуміти інших.
  5. Цілі сталого розвитку.

Постер, представлений Отрощенко Л.С. та Бойко О.П. розкриває тему труднощів й викликів онлайн освіти.

Вітаємо переможців й бажаємо подальших перемог!