14 вересня 2021

Кафедра іноземних мов, спільно з кафедрою германської філології, провела міжкафедральний науковий семінар «Наукові тексти англійською мовою: сучасні тренди». Доповідачем виступила Наталія Таценко, докт. філол. наук, доцент, завідувач кафедри іноземних мов СумДУ. Спікерка залучила слухачів до обговорення важливої проблеми, а саме: правил оформлення заголовка наукової статті.
Загальновідомо, що «бездоганний заголовок – це 50% успіху статті. Учасники семінару дізналися, як привернути увагу потенційних читачів до наукового дослідження і надати перше уявлення про інформацію в публікації за допомогою заголовка. Доповідач надала конкретні поради щодо стилістичних, лексичних, синтаксичних та граматичних правил оформлення назв статей.
Загалом до семінару долучилися близько 40 учасників, що свідчить про актуальність обговорюваних питань.