24 червня 2021

На кафедрі іноземних мов СумДУ виконуються дослідження за темою другої половини дня "Лінгвосинергетичні дослідження англомовних концептів" (0121U110475). У рамках цієї тематики працюють викладачі кафедри та аспіранти завідувачки кафедри докт. філол. наук, доц. Наталії Таценко - Лілія Молгамова та Віталій Степанов. 24.06.2021 Віталій Степанов успішно захистив кандидатську дисертацію у Разовій вченій раді Запорізького національного університету на тему "Лінгвосинергетичний аспект концепту ПОЛІТИКА в сучасному американському англомовному дискурсі". Дисертація присвячена всебічному аналізу концепту ПОЛІТИКА, вербалізованого засобами сучасного американського варіанта англійської мови.
Щиро вітаємо Віталія Степанова та його наукового керівника!