Студентська конференція «Перший крок у науку 2022»
У 2022 році викладачі кафедри ІМ Андрейко Л. В., Мальована Н. В., Міхно С. В., Козаченко Ю. С., Плохута Т. М. , Гладченко О. Р., Нефедченко О. І.,  Скарлупіна Ю. В., Отрощенко Л. С., Ляшенко І. В. підготували тези зі студентами.

18-19 березня 2021 року в онлайн форматі відбулася студентська конференція «Перший крок у науку». Студенти Медичного інституту під науковим керівництвом викладачів кафедри іноземних мов: Мальованої Н. В. (4 студенти), Гладченко О. Р. (2 студенти) та Нефедченко О. І. (1 студент.) взяли участь у секції A «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини». Презентували свої наукові роботи: Белабді A., гр. МЦм.-005 "Sarc -Cov-2 as a Respiratory Disease that Infects Neurons"; Бірін О., гр. МЦм.-901 "Brain Fatigue - Death for Human Heart"; Домашенко М., гр. МЦм.-901 "How Our Diet Affects Mental Health"; Зозуля І., гр. МЦм.-901 "Burnout Syndrome as a Psychological Phenomenon" та Данілішин І., гр. CМ-901 "Insoluble Macromolecules in Root Canal Sealers". Стендові доповіді: Ілейко Д., гр. МЦм.-006 "Placebo-the Best Cure Evermade" та Плужниченко М., гр. МЦм.-006 "Medical Deontology".
ІІ місце зайняла Домашенко Марина, студентка ІІ курсу, гр. МЦм.-901 Медичного інституту з презентацією: "How Our Diet Affects Mental Health". Науковий керівник: Мальована Н.В.
III місце у секції «Філологія. Комунікація. Суспільство» зайняв Глеба Денис, група ІН-02 з доповіддю "Forming Students’ Independence while Studying Remotely". Науковий керівник: Міхно С. В.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/