Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Мета конкурсу - підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Основними завданнями конкурсу є:
виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

МОН Наказ проведення ВКСНР 2020-2021 н.р

Наказ додаток ВКСНР галузі базові ЗВО 2020-23

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020_2021 н р