20 грудня 2022

Доцентка кафедри іноземних мов Ірина Ляшенко відвідала онлайн зустріч в межах програми академічної мобільності (COIL) у формі підвищення кваліфікації, організованої університетом Ніш (Сербія). Захід проводився за участю провідної американської організаторки академічних обмінів докторки Мері Ріснер з університету Флоріди (США). Основними спікерами на зустрічі виступили Санія Баук, доцентка з Durban University of Technology (Південна Африка) та Олівера Станкович, викладачка Hunter College (CUNY, USA). Учасники тренінгу ділилися враженнями та проблемами в ході проведення академічної мобільності та пропонували різні способи їх вирішення. Так, основною проблемою на всіх континентах виявилось побоювання студентів активно працювати на заняттях через недостатній рівень англійської мови. Учасники поділилися інформацією щодо пошуку контактів потенційних партнерів. Зустріч пройшла в теплій та відкритій атмосфері.