Дата публікації:
29 жовтня 2022
Кількість переглядів:

29 жовтня 2022 року відбувся другий семінар «DIgging into sentences» в межах курсу міжнародної академічної мобільності з Др. Керроллом. Захід було проведено для викладачів кафедри іноземних мов та германської філології. Др. Керролл сфокусував увагу на утворенні складних речень. Викладачі поринули у світ так званих “Juicy Sentences”, а саме: аналізували прості та складні речення, ставили питання до кожного з них, шукали зв’язок між головним та підрядними реченнями тощо. Цей семінар дав багато практичних ідей щодо побудови речень та окреслив можливості підвищення зацікавленості студентів та мотивації до вивчення англійської мови.
Ця онлайн-подія допомогла викладачам поринути у мирну реальність та вдосконалити професійні навички.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/