16 вересня 2014

У серпні студентам СумДУ, а саме, медичного інституту, факультету Еліт та журналістики, випала чудова нагода здійснити свою давню мрію відвідати міста Європи а саме: Будапешт, Відень, Зальцбург та місто закоханих Париж.

Кожне місто вабило своїм нічним вбранням мовою та колоритом. Також побачили безліч архітектурних пам’яток та чудових ландшафтів.

Але всі з нетерпінням чекали зустрічі з Парижем. Недарма цілий рік вивчали французьку, знайомилися з культурою цієї чудової країни, щоб на власні очі все це побачити і відчути кожним дотиком. Коли ми нарешті туди потрапили, то навіть не вірили в це. У повітрі дійсно віє кохання та нотки парфумів, а небо просто як зійшло з картин Ренуа́ра. Париж дійсно не можливо уявити без Ейфелевої вежі та Єлисейських полів. Чекаємо наступних зустрічів з Парижем!