14 травня 2014

У період 24-25 квітня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Латинська мова та медична термінологія» серед медичних навчальних закладів України за спеціальностями “Лікувальна справа” та “Фармація”. Учасниками стали кращі студенти вишів Києва, Харкова, Полтави, Вінниці, Одеси, Тернополя, Запоріжжя та ін.

Сумський державний університет представляв студент 1 року навчання медичного інституту групи ЛС 301 Чумаченко Ярослав. Завдяки наполегливій праці та підготовці викладача латинської мови Ільїної Г. С., Ярослав зайняв почесне третє місце.

Вітаємо переможця та зичимо творчих успіхів і перемог.