26 листопада 2020

Американська технологічна компанія Coursera, що працює в галузі онлайн-освіти, надає можливості для викладачів закладів вищої освіти підвищити свою професійну кваліфікацію і педагогічну майстерність.
Старший викладач кафедри іноземних мов Плохута Тетяна Миколаївна пройшла курси COURSERA від кращих університетів світу, а саме: курси при університеті МакМастера за напрямками «Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects» (15 годин) та «Mindshift: Break Through Obstacles to Learning and Discover Your Hidden Potential» (10 годин); «The Science of Success: What Researchers Know that You Should Know» (12 годин) при Мічиганському університеті, «Converting Challenges into Opportunities» при Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго (12 годин), «Successful Career Development» при системі університетів штату Джорджія (21 година), «Exploring Emerging Technologies for Lifelong Learning and Success» при Нью-Йоркському університеті (6 годин), «The Science of Well-Being» при Єльському Університеті (19 годин), «Creative Thinking: Techniques and Tools for Success» при університеті Імперського коледжу Лондона (24 години).
За результатами проходження курсів Плохута Тетяна Миколаївна отримала сертифікати.
Отже, навчатись можна завжди, потрібно лише дуже багато вчитись кожен день!