17 листопада 2020

Країни Європейського Союзу пропонують безліч можливостей для розширення академічних можливостей викладачів та підвищення кваліфікації для досвідчених вчених. З 24 серпня по 2 жовтня 2020 року докт. філол. наук, завідувач кафедри іноземних мов СумДУ Таценко Наталія Віталіївна пройшла науково-педагогічне стажування в Італії на базі Ca’ Foscari University of Venice на тему «Організація освітнього процесу в галузі філологічних наук в Україні та країнах ЄС».
Програма стажування складалася з 10 модулів, а саме:

• «Роль інтерактивних методів у формуванні професійної компетенції» (35 годин),
  • «Загальні підходи до використання інформаційних технологій при викладанні української мови як іноземної» (30 годин),
  • «Проєктно-орієнтоване навчання в системі підготовки філологів. Досвід Ca’ Foscari University of Venice» (20 годин),
  • «Україна у контексті формування спільного Європейського освітнього простору» (18 годин) та ін.

Після завершення стажування Таценко Наталія Віталіївна отримала сертифікат (180 годин).

Бажаємо нашим викладачам не зупинятися і продовжувати професійний розвиток!