27 жовтня 2020

Старший викладач кафедри іноземних мов, канд. філос. н. Мальована Н. В. долучилася до серії вебінарів «Якісний розвиток усного та писемного мовлення в академічному контексті», присвячених особливостям формування  академічних іншомовних навичок студентів ЗВО:

1.”Developing an effective approach to enhancing the receptive and productive language skills of C1 level student”.

2.” Filling the gaps: improving the lexical and grammatical competence of C1 and higher level students’’

3.“Academic discussions: encouraging our students to speak with confidence and clarity”.

4.“The right place at the write time: a step-by-step approach to leading our university-level students from an initial title to a well-structured academic essay”.

Спікерами вебінарів виступили  Sam McKean та Kris Kirby.

Учасники вебінару досліджували проблеми формування академічних іншомовних навичок студентів ЗВО, а саме:

• набір дієвих інструментів для посилення кожного аспекту мовленнєвих здібностей студентів в академічному контексті;
  • складові та покрокові алгоритми написання зразкового есе: від ідеї до ідеально структурованого твору;
  • способи презентації та відпрацювання лексики для опису динаміки, зображеної на графіках;
  • шляхи до ефективної та впевненої комунікації у наукових галузях;
  • методи, які покращують здатність студентів чітко та ефективно представляти свої ідеї в обґрунтованих дискусіях.

Ст. викл., канд. філос. н. Мальована Н. В. отримала сертифікати.