15 вересня 2020

Новий академічний рік на кафедрі іноземних мов СумДУ розпочався заходами вдосконалення методичних компетенцій викладачів іноземних мов. Завідуюча кафедри Таценко Н. В. та викладачі Усенко Н. М., Золотова С. Г., Муліна Н. І., Алексахіна Т. О.,
Подолкова С. В., Башлак І. А., Дядечко А. М. стали учасниками онлайн-тренінгу “Typical mistakes of Ukrainian Higher Education learners and how teachers can deal with them”, що проводився міжнародним методично-освітнім центром Dinternal Education в рамках сезону ексклюзивних онлайн-тренінгів “New teaching horizons: shaping the future of learning” для викладачів закладів вищої освіти. Спікер онлайн-тренінгу Graham Jones – відомий лінгвіст Великої Британії. Усі учасники отримали сертифікати.
Курочкіна В. С. стала учасником онлайн-конференції та онлайн-вебінару “Best ways to engage young learners”
від Macmillan Education.
Бажаємо нашим викладачам подальшого професійного розвитку та творчого натхнення!