Сумський державний університет вкотре підтвердив свої лідерські позиції та статус одного з найкращих закладів вищої освіти України за результатами рейтингового списку вступників на бюджетну форму навчання!

Усього до СумДУ отримали рекомендації на бюджет 605 абітурієнтів, що майже на 7 % більше, ніж минулого року. Крім цього, це найкращий показник рекомендованих на бюджет серед усіх разом узятих закладів вищої освіти Сумської області.

Найбільший обсяг рекомендацій на бюджет отримали спеціальності медичного профілю, комп’ютерно-інформаційних технологій та інженерно-технічного напрямку.

Викладачі кафедри іноземних мов з нетерпінням чекають на зустріч з першокурсниками!