08 травня 2020

Вебінари стають популярною формою дистанційного інтерактивного навчання як студентів, так і викладачів.

Викладачі кафедри активно користуються можливостями підвишення кваліфікації, які стали особливо доступними під час карантину: 30 квітня взяли участь у вебінарі «Основи роботи в кадрі» від начальника ЦМРД Марини Осюхіної, 24 квітня – у заключному із серії вебінарів присвячених LecturED та платформі MIX СумДУ від Шовкопляс Оксани Анатоліївни ‒ к.ф.-м.н., старшого викладача кафедри комп’ютерних наук: секція ІКТ, завідувача навчально-методичної лабораторії електронного навчання ОМЦТЕН; а також у семінарах від IATEFL (LASIG), Dinternal Education та ін. Ніна Мальована відала цілу серію вебінарів від Dinternal Education, а саме "How to scaffold grammar in your classes to help teen students reach their goals", "How to bring the outside world into the classroom with video", "Adult: How to develop speaking skills", "How to meet demands of mixed ability class", "How to develop future skills".

Тетяна Плохута та Світлана Міхно проходять курс «Learning How to Learn: Powerful Mental Tools To Help You Master Tough Subjects» від Сoursera (автор: Університет Макмастер та Каліфорнійський університет в Сан-Дієго). І це все на додаток до безлічі короткострових програм від Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу СумДУ.

Робота на карантині триває! Напружена, інтенсивна, проте дуже цікава.