24 лютого 2020

Викладач кафедри Сергій Початко у складі збірної факультету ІФСК виборов срібну медаль у змаганнях з шахів 19 лютого. Вже сьомий рік поспіль Сергій стає призером "Спартакіади здоровя" серед викладачів у змаганнях з шахів. Вітаємо з призовим місцем!

У неділю, 16 лютого 2020 р., у Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з бадмінтону Kumpoo Wave Amateur Cup, в якому взяли участь викладачі та студенти СумДУ. Старший викладач кафедри іноземних мов Гладченко Оксана Робертівна та старший викладач кафедри фізичного виховання Сірик Антоніна Євгенівна вибороли перші місця в категоріях "Women's Doubles" B і С та разом зі студентами СумДУ Алі Мухаммедом та Владом Мироненко 2 та 1 місця в мікстах.