27 листопада 2019

Викладачі кафедри іноземних мов Інна Зайцева, Ніна Мальована та Світлана Міхно взяли участь у тренінгах «Incorporating Media Literacy in English Language Teaching and Learning in the 21st Century», що відбулися 22-23 листопада у Конгрес-центрі СумДУ. Викладачі ознайомилися з особливостями впровадження елементів медіаграмотності у процес вивчення англійської мови, використання медіаресурсів, можливою користю та шкодою для людини, умінням убезпечити себе від негативних інформаційних впливів і вільно орієнтуватися у світі інформації. Медіаобізнаність як компонент медіаосвіти є важливою складовою її модернізації, яка сприятиме побудові в країні інформаційного суспільства.