18 вересня 2019

Старший викладач кафедри іноземих мов, кандидат філологічних наук Ніна Мальована пройшла підвищення кваліфікації в центрі освіти для дорослих VHS DVV International в місті Фрідріхсгафен (земля Баден-Вюртемберг, Німеччина) з 1.05 по 7.06 2019 року. Викладачі центру освіти для дорослих VHS DVV International, а також лектори університетів ZeppelinUniversität та Konstanz Universität проводили семінари та тренінги з методики викладання іноземних мов та сучасних технологій, які використовуються у навчанні. Напрямки семінарів та тренінгів включали наступні теми, присвячені сучасним тенденціям розвитку освіти та суспільства:

Globalization (Ulrike Müller von Kralik), Cross-Cultural Difference, Challenges and Choices in an insecure world (Anne Kuypers, Andrea Veit), Challenges to National Security, The Challenge of Moral Leadership, Personal Security: Challenges and Choices, Economic Security: The Challenges of Poverty, Millennials’ Attitudes Toward IT Consumerization in the Workplace(Dante Ackermann, Kim Beck), Education : Scale or Fail, Speech Emotion Recognition, Never Ending Learning, Toward Sustainable Access; the Future Communication та інші.

18 травня у місті Фрідріхсгафен Ніна Мальована брала участь у заходах «День ЄС у Німеччині», «Ми за ЄС”, а також мала змогу відвідати університети Цюріху: ETH Zürich та Zürich Universität, ознайомитися з системою європейського навчання, річними звітами університетів, програмами вступу до магістратури та аспірантури. Доступ до ресурсів архіву центру освіти для дорослих VHS DVV International та бібліотеки Zeppelin Universität, Zürich Universität допомогли в підборі фактичного матеріалу для подальшої роботи над власним науковим дослідженням «Трансформація мовної реальності в умовах культурної глобалізації».