04 вересня 2019

Викладача кафедри іноземних мов Оксану Гладченко було відібрано для підготовки волонтерів Корпусу Миру США в Украіні. Добровольці з Америки будуть нести службу у рамках трьох проектів: викладання англійської мови як іноземної, розвиток молоді, розвиток громад. Проекти передбачають викладання англійської мови в середніх школах, університетах та педагогічних коледжах, проведення тренінгів в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів, співпрацю з місцевими відділами у справах сім’ї, молоді та спорту з метою надання молодим українцям допомоги, необхідної для досягнення успіху в кар’єрі та в житті, співпрацю з неурядовими організаціями, місцевими організаціями самоврядування, місцевими органами виконавчої влади та бізнес-структурами. Протягом чотирьох місяців (липень- жовтень 2019 року) Оксана працює мовним і культурним фасилітатором з волонтерами, які працюватимуть з учнями, вчителями, студентами, викладачами, молоддю та місцевими громадами.

Бажаємо нашій колезі успіхів!