09 квітня 2019

Старший викладач кафедри іноземних мов Інна Зайцева брала участь у серії семінарів з креативного письма німецькою мовою, який проходив у три етапи 16 лютого, 16 березня та 6 квітня на базі Львівського національного університету ім. І. Франка. У процесі майстер-класів учасники мали змогу активно удосконалити навички німецької мови, ознайомитися з різними техніками творчого письма та спробувати себе в літературному експерименті.

З лектором DAAD (програмою німецького академічного обміну) Кайлі Компе обговорювалися різноманітні прийоми творчості в поезії та прозі, в написанні власного твору. Основною частиною семінару була взаємодія учасників між собою.