23 березня 2018

22 березня 2018 року на кафедрі іноземних мов Сумського державного університету з успіхом пройшла XII всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів «To Make the World Smarter and Safer».

Конференція проходить за ініціативи Лінгвістичного навчально-методичного центру і студентського наукового гуртка кафедри іноземних мов. Керівник конференції – студент 1 курсу Максим Шкурман. Мета заходу – залучення студентів та аспірантів до дискусійних форм роботи з активним використанням іноземної мови та вдосконалення вміння презентувати матеріали й висловлювати власну точку зору іноземною мовою рівня професійного та академічного спілкування.

Доповіді були присвячені інноваціям у сфері медицини, соціокультурних технологій, інженерії, електроніки. Студенти продемонстрували вміння презентувати власні ідеї іноземною мовою і по закінченню конференції кожен учасник був нагороджений сертифікатом.